Kontakt

W celu umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Działam na terenie różnych miast: Warszawa, Radom, Kozienice, Piaseczno, Legionowo, Konstancin, Otwock, Grójec, Warka

Kontakt

ADRES

Patrycja Mikocka

ul. Premiera T. Arciszewskiego 4 lok.100a

02-685 Warszawa, Mokotów

TELEFON

517950220

EMAIL

mikockadesign@gmail.com

Formularz kontaktowy

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Patrycja Mikocka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MP-DESIGN Patrycja Mikocka, ul. Białobrzeska 19, Głowaczów, NIP: 8121920169, z którą można się skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych:
kierując korespondencję na adres: ul. Białobrzeska 19, Głowaczów
poprzez kontakt elektroniczny, pod adresem e-mail: mikockadesign@gmail.com
kontakt telefoniczny: 517950220

Więcej

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
-przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
-przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony poprzez wiadomość e-mail na adres: mikockadesign@gmail.com

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Polityce prywatności.

Zwiń

MP Design
Patrycja Mikocka ul. Białobrzeska 19
Głowaczów
NIP:  8121920169